Këngëtarja Enca Haxhia e ka festuar ndryshe 21-vjetorin e lindjes së saj.

Këtë herë ajo ka qenë në Londër, ku ka qëndruar te disa miq të saj. Përmes fotografive dhe videove të publikuara prej saj në “SnapChat” Enca ka treguar se sa është argëtuar me shoqërinë e saj në kryeqytetin britanik. Gjithashtu, ajo nuk ka harruar të falënderojë ndjekësit, por edhe të gjithë personat që e kanë uruar për ditëlindje. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here