Ditëlindja e GigitGigi Hadid festoi të dielën ditën e lindjes e rrethuar nga njerëzit e saj më të afërt. Modelja festoi me të dashurin e saj Zayn Malik, të ëmën Yolanda Hadid dhe motrën Bella.

Në festë kishte dhe miq të saj, përfshi dhe modelen Karlie Kloss. Vetë modelja postoi një foto të ëmbël me Zayn, i cili e puthte teksa ajo mbante në dorë tortën e ditëlindjes.

Por torta ishte vetëm fillimi, pasi Gigi më pas na tregoi në Instagram edhe dhuratat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here