ldquo-disco-disco-rdquo-nga-elvana-dhe-kaos-video_2_2_hdKëngëtarja Elvana Gjata dhe reperët e grupit “Kaos” kanë sjellë videoklipin e bashkëpunimit të tyre me titull “Disco Disco”.

Projekti i ri është produksion i Threedots, ndërsa është lansuar pikërisht në ditëlindjen e këngëtares nga Shqipëria.

Qe një kohë të gjatë është spekuluar për një bashkëpunim të mundshëm mes Elvanës dhe dy reperëve të suksesshëm kosovarë dhe tashmë kjo ndodhi.

Shpresojmë që kënga dhe klipi të pëlqehen nga fansat e Elvanës dhe ata të Kaos. Shiko klipin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here