Disa detaje nga kënga e re e Luana VjollcesZbulohet titulli i këngës së Luanës… Kush është “Ai”?Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka gati këngën e saj më të re.

Luana këtë fundjavë do të publikojë me videoklip këngën me titulll “Ai”, ndërsa ky projekt thuhet të jetë më i veçanti deri tani nga ajo, shkruan lajmi.net.

Për këtë projekt është punuar në periudhë disa mujore, ndërsa kënga është me ritme verore, ku Luana i është përkushtuar totalisht këndimit dhe interpretimit profesional.

Disa detaje nga kënga e re e Luana Vjollces

Poashtu, këngëtarja pritet që pas 2 vjetësh kërkesa, të jetë prezente edhe në mbrëmje të ndryshme gjatë sezonit veror.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here