Dino Merlin vjen në PrishtinëKëngëtari boshnjak duket se do ta vizitojë Kosovën.Aktori shqiptar që po punon në filma dhe seriale në Bosnjë duket se do e sjellë legjendën e muzikës në Kosovë.

Ilir Tafa ka postuar një fotografi me Merlin ku ka shkruar: ‘Tani me Merlin (e binda me ardhë në Prishtinë)”.

Por, nuk dihet nëse këngëtari do të vijë për të mbajtur ndonjë koncert ose thjesht për një vizitë në Kosovë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here