“Jam beqare”, u shpreh Dileta Leota para disa ditësh, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me Mateo Mami.

Një blof i vërtetë, sepse menjëherë pas kësaj, prezantuesja e “DANZ” u fotografua nga paparacët në krahët e një mashkulli tjetër.

Ai është një boksier i njohur i “IBF” dhe quhet Daniele Skardina. 28-vjeçari është kampion në peshat supreme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here