Jo larg nga lokali “Cobra City” ku për çdo natë përformon Kallashi, është hapur një lokal tjetër me të njëjtin profil.

Në Toplican të Suharekës është hapur një club nate me muzikë live në të cilin për çdo mbrëmje argëton publikun mashkullor Sara Zelia nga Shqipëria e njohur me nofkën “Sirena”.

Valltarja e klubeve të natës ka kohë që ka hapur një lokal dhe josh publikun e saj me format bombastike të trupit dhe stilin e veçantë të vallëzimit.

Ajo në një bisedë për Magazina.al, ka treguar se për një kohë ka punuar bashkë me Kallashin të cilën thotë se e ka kolege por tash ajo ka krijuar stilin e vet.

“Unë kam stilin tim edhe di me dridh. Fansat më  thonë Sirena po din me kall. Më thonë që je shumë e zjarrtë për vallëzim dhe më te vecanten e kam se jam e buzqeshur non stop”

24-vjeçarja nga Tirana, ka gjashtë vjet që merret me këtë punë dhe si duket Kosova po i sjell mjaft përfitime.6 7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here