Ajo ishte zgjedhur Miss Kosova në vitin 2002, por Njomza Rozhaja pas kurorës së më të bukures në Kosovë, nuk vazhdoj të jetë shumë e pranishme në jetën publike.

Largimi nga jeta publike për Njomzen mund të arsyetohet me përkushtimin që ka ndaj familjës, pasi për ju që se dini ish-Miss Kosova ka vite që është martuar me biznesmenin kosovar Armend Kadriun, e që është vëllau i ish-deputetes Margarita Kadriu, shkruan Magazina.al

Njomza sot është nënë e dy fëmijëve dhe duket se vitet nuk kanë kaluar për të, pasi edhe sot ka ruan bukurinë dhe vijat trupore prej një modeleje.

Magazina.al, ju sjell disa fotografi dhe shihni si duket Njomza sot.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here