Dikur e tallnin, sot është një “pjeshkë” e suksesshme Instagrami

Çfarë transformimi!

Vetëm 24 vjec, kjo vajzë ka shpenzuar 40 mijë euro për ta ndryshuar veten totalisht, me operacione plastike.

Celine Centino nga Zvicra thotë që në shkollë e bezdisnin aq shumë, sa ndonjëherë bënte si e sëmurë vetëm që të mos shkonte.

Tani ndien që meshkujt çmenden pas saj.

Në Instagram e Facebook e ndjekin me mijëra.Pasiguria që ndiente e shtyu të kursente nga puna si parukiere dhe të fillonte ndërhyrjet në të gjitha pjesët e trupit.

Tani thotë se ndihet më e lumtur se kurrë. /albeu

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here