Jehona Dreshaj, motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Jehona çdo ditë e më shumë po i çmend ndjekësit e saj në Instagram me format e saj bombastike.

Këto foto e dëshmojnë këtë më së miri.7 8 9 10 11 12 13

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here