Dy reperët e njohur Ledri Vula e Noozy, dikur njiheshin për konfliktet që kishin me njëri-tjetrin.

Mirëpo ka kohë që ata kanë rregulluar raportet e tyre dhe kanë lënë të kaluarën prapa.

Madje nga dyshja e njohur është pritur edhe një bashkëpunim.

Sot Ledri feston ditëlindjen dhe ndër urimet e shumta që ka marrë është edhe urimi nga Noizy.

“Edhe 100 Tjera”, ishte ky urimi që i kishte bërë Noizy Ledrit. 

Ndërkohë ditë më parë Noizy kishte publikuar projektin e tij të fundit “100 Kile”, këngë kjo që është mbështetur edhe nga Ledri.

Ledri në profilin e tij në Instagram kishte postuar një fotografi nga klipi i Noizyt./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here