Diellza Kolgeci vazhdon të jetë në top formëModelja e njohur Diellza Kolgeci po vazhdon të jetë në top formë.

Kolgeci shquhet për linjat e bukura trupore si dhe konsiderohet njëra ndër ikonat e bukurisë shqiptare.

Kolgeci eshtë më aktive në botën e modelizmit por ajo ka ushtruar edhe profesionin e aktores dhe këngëtares.

Në njërën nga fotografitë e saj të fundit Diellza duket shumë seksi dhe në formë./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here