diellza-golgeci-seksi-dhe-me-pistoleteFashion, seksi dhe me një pistoletë në dorë, kështu vjen bukuroshja shqiptare, modelja dhe aktorja e njohur Diellza Kolgeci.

Nuk ka realizuar vetëm një foto, por një set të bukur për kalendarin e vitit të ri, foto këto që janë shkrepur nga mjeshtri i fotografisë Avni Selmani.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here