Diellza KolgeciDiellza Kolgeci eshte nje prej femrave me joshese te ekranit dhe modes ne hapesiren shqiptare. Bukuroshja nga Prishtina eshte kthyer ne ekranin e madh te kinemase pas 17 vitesh ne serine e dyte te filmit, “Dashuria e Bjeshkeve te Nemuna 2”. Diellza luan “Diellzen” nje vajze shqiptare, te njejtin rol ajo e ka luajtur edhe 17 vjet me pare. Ne faqen e Panorames ne Facebook, na kane derguar kete video, ku Diellza shfaqet ne nje skene mjaft te nxehte. Filmi eshte shfaqur ne kinema, ndersa pritet te shfaqet edhe ne vende si, New York apo Slloveni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here