Diellza Kolgeci po duket si një kukull në bikini rozë.

Pak muaj më parë ajo ka sjellë në jetë fëmijën e parë dhe pas lindjes së vajzës Diellza shumë shpejtë ka arritur ta rikthejë trupin në format që ka pasur gjithmonë.

E kjo vërehet më së miri në foton më të fudit që Diellza ka publikuar.

Bukuroshja kosovare shihet se ka shkuar në pushime ndërsa shfaqet në një palë bikini rozë, e shtrirë duke marrë rreze dielli.

Pranë saj është edhe vajza, Helena , e cila siç duket po fle e qetë pranë nënës së saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here