Vajza që shihni në këtë foto e shkrepur mjeshtërisht nga fotografi i njohur shqiptar Avni Selmani, besoj se e njihi të gjithë.

Ajo në fushën e modelizmit nuk ndalet kurrë. Eshtë kjo Diellza Kolgeci që tashmë në botën e bukurisë ka marrë një tjetër detyrë, do të jetë zyrtarisht imazhi i “Gecjan Fashion Group” dhe njëkohësisht edhe do të jetë modele në javën e modës në “Kosova Fashion Week 2012”.

Diellza sapo ka marrë këtë ofertë nga presidenti i kësaj agjensie dhe e ka pranuar, ndërsa do ta shohim modelen më të njohur shqiptare në javën e modes që do të mbahet në fillim të muajit mars në Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here