Fundjaven e shkuar dy femra seksi te showbiz-it shqiptar, njera modele/prezantuese, tjetra kengetare e njohur, kane vendosur te fikin telefonat dhe t’i thone mirupafshim per disa dite angazhimeve duke iu dedikuar plotesisht argetimit.

Duke shfrytezuar keto jave te fundit te dimrit, vajzat kane zgjedhur te udhetojne drejt nje vendi me bore, por kane preferuar qe pervec skive dhe udhetimeve me teleferike ne debore, te bejne edhe pak plazh.

Sic shihet edhe nga fotot, vajzat gjenden ne nje pishine. Nga jashte pishina eshte rrethuar me bore, por si Tuna edhe Diellza nuk duket te ndjiejne aspak te ftohte, perkundrazi ato duken shume te kenaqura.

Ndersa ne kenaqemi duke i pare fotot./paloma/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here