Diellza Asllanajn tregon gjoksinAjo përveç që është modele dhe ka arritur suksesin më të madh duke qenë pjesë e ekipit udhëheqës të show eventit “Unë jam Top Model”, tashmë po tregon aftësitë e saj edhe si një moderatore e suksesshme, shkruan Gazeta Blic.

Fjala është për Diellza Asllanajn, vajzën e cila po ngjitet drejt majave të suksesit, duke arritur të ndërtojë karrierën e saj edhe prej një moderatore mjaft të dashur po edhe të pëlqyer.

Moderatorja e RTK-së, Diellza Asllanaj, duket se krahas angazhimeve në moderim ka gjetur kohë për të pushuar, shkruan Gazeta Blic. Para pak minutash Asllanaj ka postuar një fotografi nga shtrati dhe atë në një pozitë mjaftë provokuese duke treguar gjoksin e saj. Por, nëse nuk e keni ditur ajo është vajza e një politikani të njohur kosovar. Bëhet fjalë për vajzën e ish – deputetit të LDK-së, tani kryetar i Komunës së Suharekës, Sali Asllanaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here