Diego Simeone për pushime në Ibiza Diego Simeone ka marrë një pushim të merituar në ishullin e Ibiza së bashku me të fejuarën e tij modele, përpara se të nisë përgatitjet për finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madrid.

Qarkullojnë disa fotografi të trajnerit argjentinas në plazhet e ishullit spanjoll i shoqëruar nga Carla Pereira, 16 vjet më e vogël se ai.

Atletico Madrid e Simeone e mbylli në vendin e tretë kampionatin, me tre pikë më pak se Barcelona kampione.

“Objektivi që i vumë vetes në fillim të sezonit ishte vendit i tretë. Ky objektiv u arrit dhe kjo tregon se të gjithë morëm atë që donim nga vetja”, tha Simeone.

Diego Simeone për pushime në Ibiza

 

Diego Simeone për pushime në Ibiza

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here