Këngëtarja Dido mezi pret që të zbuloj gjininë e bebes së saj, shkruajnë mediat sot.

Këngëtarja 39 vjeçe e pret fëmijën e saj të parë me burrin Rohan që do të vijë në jetë këtë verë dhe ajo mëzi pret të dijë gjeninë e bebes, është djalë apo vajzë.

“Jam shumë kurioze të dijë”, tha ajo. “Do të jetë një befasi e mirë për një ditë”. Megjithatë, mësohet se këngëtares nuk i durohet derisa sa të zbulojë gjininë e bebes, përderisa Dido ka thënë se shtatzënia për të është një gjë relaksuese.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here