Modelja seksi Emina Cunmulaj ka nisur pushimet dhe diçka e tillë është mëse e dukshme përmes fotove provokuese që publikon.

Megjithatë Emina ka tërhequr vëmendjen me një detaj tjetër . Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke lundruar në det në Kroaci dhe krahas saj në sfond është duke dëgjuar këngën e Elvana Gjatës, “Forever is Over”, që mesa duket është një nga të preferuarat e modeles./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here