Cameron Diaz duket e lumtur dhe e kënaqur, ndërsa qesh dhe argëtohet me miqtë e saj në New York. 

Aktorja bjonde sapo kishte dalë nga një seancë fitnesi kur u fotografua dhe trupi i saj duket për mrekulli i tonifikuar dhe i rregullt.

Diaz, e cila është në prag të të 40-ave, thotë se trupi i saj i tonifikuar është falë rëndësisë që ajo i kushton sportit, por edhe marrëdhënies me yllin e Yankees, Alex Rodriguez, me të cilin është lidhur prej muajit qershor. 

Cameron së fundmi ka bërë me dije se ajo do të shkruajë një libër plot me këshilla për fitness dhe për stilin e jetës për gratë e reja, që do të publikohet vitin e ardhshëm nga Harper Collins.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here