Cameron Diaz është një nga femrat më tërheqëse të Hollywood-it dhe këtë e tregon sa herë që i jepet mundësia.

Në emisionin e famshëm televiziv amerikan të Jay Leno, aktorja kishte veshur një minifund të zi shumë të shkurtër.

Gjithashtu Diaz kishte zgjedhur një palë këpucë me taka të firmës Lanvin për të plotësuar veshjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here