Diana Avdiu, vajza e cila sapo është vlerësuar si më e bukura e Kosovës, në spektaklin e zhvilluar në muajin maj, “Miss Univers Kosova 2012”, si duket po përgatitet para spektaklit botëror edhe me relaks.

Bukuroshja shihet në këtë foto që e zbuluam nga Facebooku i saj shumë “hot” në një pishinë, e cila nuk identifikohet se në cilin vend ka qenë.

Diana, pas pak javësh, do ta përfaqësojë Kosovën në spektaklin “Miss Univers 2012”, dhe urojmë që të renditet sa më lart dhe të ndihet në formë pas relaskit të saj në pishinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here