Diana Avdiu: Kur ka dashuri nuk ekziston tradhëtia Miss Kosova 2012, Diana Avdiu është një nga miss’et që ka arritur sukseset më të mëdhaja që nga përzgjedhja dhe prezantimi në Miss Universe. Ajo para disa jave ka qenë e ftuar në emisionin NIN të Klan Kosovës, ku ka thënë se nuk e fali asnjëherë tradhtinë.

Në këtë emision në rubrikën “Kutia”, gazetarja ja bënë pyetjen “në emër të dashurisë a e falë tradhtinë” ndërkaq ajo është përgjigjur “asnjëherë, kur ka dashuri spo besoj që ekziston tradhtia”.

Por, kohëve të fundit po flitet që shkak i ndarjes së Ministrit Blerand Stavileci nga gruaja është pikërisht modelja Diana Avdiu.

Tash a mund të themi se nuk e ka dashur gruan Blerandi sipas Dianës ?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here