Diana Avdiu del gjysmë nudoModelja e njohur me famë botërore, Diana Avdiu si zakonisht nuk përmbahet edhe përskaj temperaturave të ulëta ajo del gjysmë nudo, shkruan Kosovarja.

Ajo në rrjetet sociale ka sjellë një foto ku shihet që është e zhveshur në pjesën e epërme të trupit. Kjo nuk është hera e parë që Diana provokon.

Revista Kosovarja ua sjellë disa foto të saj, ku ajo ka provokuar me foto të tilla ku dhe është dukur tejet e ndezur!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here