Dhurata Hoxha prezanton bashkëshortin Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka marrë pjesë sot në Konventen e PDK-së, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj.Ajo ka postuar në facebook një foto nga kjo ngjarje bashkë me Visarin, i cili nuk është shumë i njohur për publikun, shkruan Magazina.al

Ministrja e Hoxha duket se e ka marrë më shumë seriozitet punën e saj në Ministrinë e Drejtësisë. Ajo duket e angazhuar shumë në këtë digaster, ndërkohë që është edhe profesoresh në kolegjin ELSG dhe në Universitetin Amerikan në Kosovë.

Përveç kësaj, Dhurata është edhe një nënë mjaftë e suksesshme, familja e saj përbëhet nga bashkëshorti Visari me të cilin ka edhe dy fëmijë, shkruan Magazina.al.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here