Do apo nuk do ai, tashmë kështu identifikohet, me këngën ‘Si bananja’.

Edhe pse u bënë vite e vite që është kënduar, në atë kohë, ‘Si bananja’ ishte hiti i vitit për këngëtarin Dashnor Diko, ku edhe pse materialet e tjera të tij muzikore janë shumë të mira, sytë e fansave mbeten gjithmonë tek ajo këngë.

E pikërisht dedikuar kësaj, një grup fansash në internet, i kanë bërë Dashnor Dikos dhuratë një foto të tij, sigurisht e modifikuar, i qeshur dhe duke kënduar pikërisht këngën që një herë e një kohë bëri aq shumë bujë.

Ky dedikim i ka pëlqyer dhe vetë atij, i cili i ka falenderuar të gjithë simpatizantët e tij që e ndjekin. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here