Ca te urojne me kartoline,ca me mesazhe,ca me torte, e ca s’ta mbajne mend fare, por nese ti je Emina Cunmulaj…ta urojne ditelindjen me Bentley!

I dashuri i modeles se njohur e ka surprizuar ate javen qe shkoi me nje fringo te re, e Emina e ka postuar nje foto ne Twitter, ku per here te pare mund te them se veshtrimi na shkoi pak pjerrtazi dhe nuk na u perqendrua tek bukuroshja shqiptare.

Hey haterrrzzzz! Ja kshu fotosh ditelindjesh postohen ne Facebook e jo ashtu me buze te fryra e nje shishe birre tu bo sikur u knoqet qejfit lol.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here