Dhurata Dorës i shqyhen pantallonat? Këngëtarja Dhurata Dora verën e kaluar e ka përmbyllur me hite të mëdha. Ajo mundohet që të sjellë risi në paraqitjet e saj dhe këtë gjë e arrin.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një video në Instagram dhe duket në formë, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Format e trupit të tonifikuar bëjnë që Dhurata të jetë një ndër femrat e estradës më ‘’In’’ në skenën vendore.

https://www.instagram.com/p/BPIb5HFghfP/?taken-by=dhuratadora

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here