Është një nga këngëtaret më të bukura dhe më atraktive.

Fjala është për Dhurata Dorën e cila nganjëherë provokon me fotografi por asnjëherë duke shkuar në teprim, shkruan lajmi.netAjo në Instastory sonte ka hedhur një foto ku dukej tejet bukur.

Por, vëmendjen më të madhe e merr këmisha e zbërthyer dhe nxjerrja e krahut jashtë.Ndonëse me imazh të tillë, Dhurata shkëlqeu në këtë pozim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here