Dhurata Dora ka publikuar videoklipin e këngës “Bubble” që pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtares.

Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Alandy, ndërsa tekstin e ka shkruar këngëtarja së bashku me Gent Fatalin dhe Fifin.

Dhurata duket shumë atraktive në klipin e saj të ri.

Max Production e ka realizuar videon muzikore të kësaj kënge.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here