Dhurata Dora pozon nudo! Ka vetëm pak ditë që është publikuar kënga e saj më e re në bashkëpunim me Capital T, “Bongo”, e mesa duket këngëtarja Dhurata Dora po e shijon suksesin e saj.

Në foton e fundit te postuar prej saj Dhurata shfaqet topless duke u dukur më seksi dhe provokuese se kurrë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here