Dhurata Dora mahnit me stilin në klipin e ri Dhurata Dora ka realizuar projektin e saj më të ri.Këngëtarja, e cila njihet për bashkëpunimet e shumta, kësaj radhe ka bashkuar forcat me reperin Capital T, shkruan GazetaExpress.

Dyshja tashmë kanë përfunduar me xhirimet e videoklipit dhe sipas pamjeve të para do të mahnisin me stilet e tyre.

“Bongo” mban titullin projekti, i cili pritet të jetë një nga hitet verore.

Dhurata Dora mahnit me stilin në klipin e ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here