Dhurata Dora kalon katërmilionëshinKënga e Dhurata Dorës, “Numri i ri”, po pëlqehet shumë nga fansat e saj dhe këtë e dëshmon edhe shikueshmëria në YouTube.

Videoja muzikore është publikuar më 25 mars dhe tash numëron mbi 4.2 milionë shikime.

Kënga është prodhim i BigBang të Redbox, ndërsa tekstin e ka shkruar reperi Gjiko.

Për anën vizuale është kujdesur Max Production.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here