Dhurata Dora dhe Lumi BEdhe një këngë po i bashkohet skenës sonë muzikore shqiptare.

Bëhet fjalë për një bashkëpunim mes këngëtares Dhurata Dora dhe reperit Lumi B.

Ka qenë vet Dhurata që me anë të një fotografie në llogarinë personale në Instagram teksa ka zbuluar kënga e re do të publikohet së shpejti.

“Së shpejti”, ka shkruar shkurt ajo, duke mos dhënë asnjë detaj tjetër në lidhje me këtë projekt. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here