Dhurata Ahmetaj ka folur ditë më parë rreth këngë së re.

Në një prononcim për Telegrafin, këngëtarja ka rrëfyer detajet rreth kësaj kënge pranverore, e cila është punuar me një përkushtim të madh.

“Sapo kam përfunduar përgatitjet për projektin e ri. Normalisht që një projekt muzikor do përkushtim të madh deri në ditën e lansimit, por gjithçka bëhet më e lehtë kur punon me njerëzit e duhur. Kënga është krijim i Yll Limanit dhe studios Room6”, ka thënë Dhurata.

Këngëtarja kohë pas kohe po publikon fotografi në rrjetet sociale ku po i zbulon fansave pjesë të videoklipit.

Më poshtë mund të shihni një pozë teksa bije në sy gjoksi i këngëtares dhe këmbë seksi.1 2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here