Dhurata thotë se është frymëzuar nga sukseset e saj të deritanishme për të vazhduar rrugën në skenën muzikore.

Jam e dhënë pas këngës. Për herë të parë në skenën muzikore u paraqita në festivalin ‘Kosova Fest 2009’, ku dhe u shpërbleva me çmimin e dytë, çmim ky që më ka dhënë vullnet për të ecur përpara”, ka thënë Dhurata për Kosova Sot.

Ajo ka shtuar se duke pare suksesin para vetes, është paraqitur edhe me videoklipin e këngës “Le ta marrin vesh”, të realizuar me produksioni EnterMedia, ndërsa kënga është punuar nga Valon Bytyqi dhe Arsim Bunjaku.

Kjo këngë është pëlqyer nga publiku dhe me shtyn që të punoj edhe më shumë”, ka shtuar këngëtarja.

2 KOMENTET

  1. dhurata ahmetaj eshte shuuuum shummm e pa zavensueshme per mua deri sot nuk ka pasur kengetare me te persosur ……….. veq perpara je shum e dashur per publikun TE DUAAAAAAAAAA.

  2. je ende e re pore me shume shprese dhe do ja arrishe te jeshe ma e mira Dhe do te korresh shume suksese

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here