Dhurata Ahmetaj e ka gjetur dashurinëKëngëtarja Ahmetaj po e jeton dashurinë e madhe të jetës.Lidhja e saj e dashurisë tashmë është publike.

Argjenti, ja ka vjedhur zemrën këngëtares, e cila gjithashtu po merret edhe me modelizëm.Çifti sonte po kalojnë bukur dhe po e shprehin gjithë dashurinë në Ballon Pranverore, të “Rtv 21”.

Fustanin e Dhurates e ka dizenjuar Drenusha Xharra.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here