Dhurata Ahmetaj e dashuruar? Këngëtarja Dhurata Ahmetaj duket se është e dashuruar.

Ajo ka lënë pas të kaluarën dhe ish të fejuarin e saj me të cilin ishte në lidhje disa vjeqare dhe rinisur një lidhje të re.

Kështu të paktën lë përshtypje me foton e fundit që ka publikuar në Instastory, duke postuar një foto së bashku me një djalë, identiteti i të cilit nuk ishte i njohur, me mbishkrimin ‘LOVE’.

Dhurata Ahmetaj e dashuruar?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here