Këngëtari Devis Xherahu ka kaluar një kohë shumë të bukur me të dashurën e tij Ertemiona Mejdani. Çifti nuk ka ngurruar që disa nga fotot e pushimeve, ku shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe mjaft të dashuruar, t’i ndajnë me fansat e tyre.

Ata duken mjaft të lumtur, edhe pse në planet e tyre nuk dimë të jetë ndonjë martesë apo dëshirë për të pasur fëmijë.

Devisi dhe Ertemiona po shijojnë dashurinë e tyre si mos më mirë, ndërkohë që Devi po përgatitet për një tjetër baladë për në Kënga Magjike. MAPO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here