Po flitet për krizë mes çiftit Loredana dhe Mozzik.

Para disa ditësh është raportuar se reperi Mozzik dhe partnerja e saj Loredana po shkojnë drejt ndarjes.

Dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë fakt mirëpo janë disa detaje të reja çojnë në dyshime për prishje të raporteve mes dyshes.

Loredana sot feston ditëlindjen, e Mozzik nuk e ka uruar fare publikisht, mirëpo edhe në një postim ku ajo shihet duke festuar natën e kaluar, reperi nuk është askund.

Të paktën në atë postim Mozzik nuk shihet, e se çfarë po ndodh me çiftin, a do të ketë ndonjë sqarim për publikun e fansat e shumtë mbetet të shihet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here