Zërat se e dashura e reperit Mozzik, Loredana Zefi, është shtatzënë, janë të shumtë, por deri më tani dyshja nuk ka folur për këtë gjë.

Ndërsa në një video që Mozzik e ka postuar në Instastory, barku i Loredanës duket të jetë rritur, kjo shton edhe më shumë dyshimin se ajo është shtatëzënë.

Express jua sjell foton e Loredanës, dhe ju mund t’i hiqni vetë dyshimet mbi shtatzëninë e saj:

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here