Amber Rose dhe I fejuari i saj janë në prag të pritjes së fëmijës së parë.

Modelja dhe Wiz Khalifa, kanë thënë se janë shumë të emocionuar që do të bëhen prindër. Ish e dashura e Kanye West, ka thënë se ajo është gati të bëhet nënë.

“Kam vendosur të bëj një lindje natyrale. Pa ndërhyrje të mëdha mjekësore. Mendoj se kjo është e drejtë. Dua të jetë krejt natyrale”, ka thënë Rose.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here