Jolie po bën c’është e mundur që të kënaqë dhe të mbajë për vete Brad Pitt.

Revista “InTouch”, tregon momente pikante të jetës intime të ciftit Brangelina, që mesa duket është shumë aktive . A është ky sekreti për jetëgjatësinë e marrëdhënies së tyre?

Gjashtë fëmijë, një karrierë e jashtëzakonshme dhe një marrëdhënie e fortë. Në bazë të gjithë kësaj jete është lidhja seksuale që ka Brad me Angie. Sipas medias në fjalë, Angelina ka gjithnjë dëshirë për të kryer marrëdhënie seksuale me partnerin e saj. Aktorja merr edhe në shesh-xhirimet e filmave një valixhe me ‘sex toys’ për t’i vënë në përdorim në takimet e saj të nxehta me Brad.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here