Zoey Deschanel ka njoftuar ndarjen nga bashkëshorti i saj Ben Gibbard, liderin e bandës së rokut Death Cab for Cutie.

Avokati i aktores, siç është e zakonshme në të tilla raste, ka theksuar se vendimi ka qenë i përbashkët dhe me konsensus.

Cifti është martuar para dy vitesh pas një fejese që zgjati vetëm pak muaj. Deschanel theksonte para disa kohësh se ishte “e lumtur me jetën bashkëshortore”.

Zoey Deschanel ka qenë protagoniste në filma si ‘Yes Man’ (ku interpreton edhe Jim Carrey) dhe ‘500 Days of Summer’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here