Depp për mua familja është e rëndësishmeYlli i kinemase Johnny Depp ka frike se mos behen femijet e tij behen aktor.

Johnny Depp baba i Lily-Rose, 10 vjec dhe Jack 7, fryt i dashurise me kengetaren franceze Vanessa Paradis, shqetesohet kur mendon se femijet e tij nje dite mund te tregojne interes per te ndjekur rrugen e te atit.

“Femijet e mi nuk kane perse te merziten. I kam treguar te gjithe kostumet e mia te skenes dhe atyre u pelqen shume kjo gje.

Megjithate une uroj qe Lily-Rose dhe Jack te mos behen kurre aktore. Kjo eshte frika ime me madhe”, thote Johhny.

“Une jam aktor dhe jo hero. Gjeja me e rendesishme eshte qe femijet te jene krenare per mua”, thote aktori.

Depp shpesh e ka theksuar se familja eshte me e rendesishmja per te, ndersa karriera mbetet gjithnje ne vend te dyte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here