Fotomodelja Shqiptare me famë në Spanjë Denada Muça, ka ‘lënë’ të fejuarin e saj për të shkuar për pushim në Paris.

Ajo ishte e lodhur nga ditët që u ishin bërë rutinë dhe vendosi të ikte për pushime të papritura. Këtë herë ajo ka vendosur të shkojë e vetme duke lënë të fejuarin e saj në Spanjë.

Gjatë një prononcimi për Telegrafi, modelja ka thënë se ka pasur nevojë për pushim dhe njëkohësisht për tu qetësuar pas punëve dhe angazhimeve të shumta që i ka në Spanjë.

Këto ditë përveç pushimit ajo gjithashtu do të jetë e angazhuar edhe në disa seanca fotografimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here