Vjeshta ka ardhur dhe moti ka filluar të ketë shi.

Por, Demi Rose në Instagram ka ‘ngritur’ temperaturat pasi në foton e postuar tregonte shumë gjoksin.

Ajo shihet e zhveshur totalisht në pjesën e sipërme përveç disa detajeve, kurse në pjesë e poshtme ajo kishte të veshura të brendshme plot shkëlqim.

Demi momentalisht ndodhet me pushime në Ibiza, e shoqëruar nga plot bukuroshe dhe duket se po e shijon atë maksimalisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here