Ajo është sensacion i rrjeteve sociale, teksa ndiqet nga 7.4 milionë njerëz.

Dhe, Demi Rose ka treguar se pse është kaq e popullarizuar, teksa ka pozuar për një set të ri fotografish, në Ibiza.

Seksbomba britanike, 23-vjeçare, ka treguar trupin marramendës, e veshur me një bikini të kaltër.

Demi duket e vendosur ta qesë në harresë Kim Kardashianin…

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here